🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Heart Lettering Love Pendant Necklace With Wavy Edge Made Of Titanium Steel And Electroplated
Wholesale Women's Heart Lettering Love Pendant Necklace With Wavy Edge Made Of Titanium Steel And Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
$3.17
Wholesale Women's Heart Lettering Love Pendant Necklace With Wavy Edge Made Of Titanium Steel And Electroplated—
$3.17
More Images




Wholesale Women's Heart Lettering Love Pendant Necklace With Wavy Edge Made Of Titanium Steel And Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





