
Wholesale Unisex Geometric Ferris Wheel And Tree Of Life Hollow Earrings Titanium Steel 18K Gold Plated
Wholesale Unisex Geometric Ferris Wheel And Tree Of Life Hollow Earrings Titanium Steel 18K Gold Plated
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
Original: $3.75
-65%$3.75
$1.31More Images





Wholesale Unisex Geometric Ferris Wheel And Tree Of Life Hollow Earrings Titanium Steel 18K Gold Plated
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |























