
Wholesale Unisex Geometric Star Oval Pattern Zinc Alloy And Copper Electroplated Jewelry Necklace And Bracelet Set
Wholesale Unisex Geometric Star Oval Pattern Zinc Alloy And Copper Electroplated Jewelry Necklace And Bracelet Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace Earrings Set,Unisex |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star Oval |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Geometry |
| Weight | 37g |
Original: $3.01
-65%$3.01
$1.05More Images










Wholesale Unisex Geometric Star Oval Pattern Zinc Alloy And Copper Electroplated Jewelry Necklace And Bracelet Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace Earrings Set,Unisex |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star Oval |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Geometry |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace Earrings Set,Unisex |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star Oval |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Geometry |
| Weight | 37g |























