
Wholesale Unisex Geometric Titanium Steel Copper Electroplated Openable Hollow Design Photo Box Pendant With 18K Gold Color Retention
Wholesale Unisex Geometric Titanium Steel Copper Electroplated Openable Hollow Design Photo Box Pendant With 18K Gold Color Retention
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.29
-65%$1.29
$0.45More Images




































Wholesale Unisex Geometric Titanium Steel Copper Electroplated Openable Hollow Design Photo Box Pendant With 18K Gold Color Retention
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |























