
Wholesale Unisex Niche Electroplated Titanium Steel Chain Ferris Wheel 5A Zircon Jewelry Set Necklace Bracelet
Wholesale Unisex Niche Electroplated Titanium Steel Chain Ferris Wheel 5A Zircon Jewelry Set Necklace Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Same Style For Men And Women,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $8.80
-65%$8.80
$3.08More Images











Wholesale Unisex Niche Electroplated Titanium Steel Chain Ferris Wheel 5A Zircon Jewelry Set Necklace Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Same Style For Men And Women,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Same Style For Men And Women,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























