
Wholesale Unisex Old Money Style Geometric Copper Titanium Steel O Word Chain Photo Box Pendant With Electroplating And Hollow Design
Wholesale Unisex Old Money Style Geometric Copper Titanium Steel O Word Chain Photo Box Pendant With Electroplating And Hollow Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 2g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images























Wholesale Unisex Old Money Style Geometric Copper Titanium Steel O Word Chain Photo Box Pendant With Electroplating And Hollow Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 2g |























