
Wholesale Unisex Retro Minimalist Electroplated 18K Gold Stainless Steel And Copper Seahorse Pendant Clavicle Necklace With Braided Color Rope
Wholesale Unisex Retro Minimalist Electroplated 18K Gold Stainless Steel And Copper Seahorse Pendant Clavicle Necklace With Braided Color Rope
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 9g |
Original: $4.38
-65%$4.38
$1.53More Images










Wholesale Unisex Retro Minimalist Electroplated 18K Gold Stainless Steel And Copper Seahorse Pendant Clavicle Necklace With Braided Color Rope
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 9g |























