
Wholesale Unisex Simple Geometric Square Zircon Twelve Birthstone 18K Plated Titanium Steel Ochain Bracelet
Wholesale Unisex Simple Geometric Square Zircon Twelve Birthstone 18K Plated Titanium Steel Ochain Bracelet
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images

























Wholesale Unisex Simple Geometric Square Zircon Twelve Birthstone 18K Plated Titanium Steel Ochain Bracelet
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























