
Wholesale Unisex Vintage Geometric Drop Shape Alloy Drip Glaze Open Ring
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Round,Drop Shape |
| Processing Technology | Drip Glaze |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $2.99
-65%$2.99
$1.05More Images




Wholesale Unisex Vintage Geometric Drop Shape Alloy Drip Glaze Open Ring
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Round,Drop Shape |
| Processing Technology | Drip Glaze |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Round,Drop Shape |
| Processing Technology | Drip Glaze |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Ethnic Style,Geometry |
| Weight | 30g |























