
Wholesale Universal Casual Retro Artistic Quartz Watch With Alloy Case Imitation Leather Strap And Round Dial
Wholesale Universal Casual Retro Artistic Quartz Watch With Alloy Case Imitation Leather Strap And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 30g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images








Wholesale Universal Casual Retro Artistic Quartz Watch With Alloy Case Imitation Leather Strap And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 30g |























