
Wholesale Vintage Dragon Alloy Earrings With 14K Gold Ear Needles Electroplated For Trendy Girls
Wholesale Vintage Dragon Alloy Earrings With 14K Gold Ear Needles Electroplated For Trendy Girls
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Retro Style,Animal |
| Weight | 5g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images



Wholesale Vintage Dragon Alloy Earrings With 14K Gold Ear Needles Electroplated For Trendy Girls
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Retro Style,Animal |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Retro Style,Animal |
| Weight | 5g |























