
Wholesale Vintage Electroplated Stainless Steel Jewelry Set With Dragonfly And Butterfly Patterns For Women
Wholesale Vintage Electroplated Stainless Steel Jewelry Set With Dragonfly And Butterfly Patterns For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Animal |
| Weight | 55g |
Original: $7.01
-65%$7.01
$2.45More Images




Wholesale Vintage Electroplated Stainless Steel Jewelry Set With Dragonfly And Butterfly Patterns For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Animal |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Animal |
| Weight | 55g |























