
Wholesale Vintage Owl And Skull Pendant Men's Titanium Steel Necklace With Dripping Oil Treatment And Animal Zodiac Pattern
Wholesale Vintage Owl And Skull Pendant Men's Titanium Steel Necklace With Dripping Oil Treatment And Animal Zodiac Pattern
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 35g |
Original: $3.69
-65%$3.69
$1.29More Images






Wholesale Vintage Owl And Skull Pendant Men's Titanium Steel Necklace With Dripping Oil Treatment And Animal Zodiac Pattern
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 35g |























