
Wholesale Watch Resin Plastic Fashion Geometric Round Dual Movement Cold Light Display Outdoor Sports Alarm Clock
Wholesale Watch Resin Plastic Fashion Geometric Round Dual Movement Cold Light Display Outdoor Sports Alarm Clock
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Resin |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 150g |
Original: $17.07
-65%$17.07
$5.97More Images






Wholesale Watch Resin Plastic Fashion Geometric Round Dual Movement Cold Light Display Outdoor Sports Alarm Clock
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Resin |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Case Material | Resin |
| Dial Diameter | 48Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 150g |























