
Wholesale Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Small Fresh Style Digital Sports Waterproof For Teenagers And Students
Wholesale Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Small Fresh Style Digital Sports Waterproof For Teenagers And Students
| Battery Capacity | 18Mah |
|---|---|
| Case Material | Abs |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Lovely,Sweet,Small Fresh,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 41g |
Original: $13.47
-65%$13.47
$4.71More Images













Wholesale Watch Tpu Strap Abs Case Acrylic Mirror Small Fresh Style Digital Sports Waterproof For Teenagers And Students
| Battery Capacity | 18Mah |
|---|---|
| Case Material | Abs |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Lovely,Sweet,Small Fresh,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | 18Mah |
|---|---|
| Case Material | Abs |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Students |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Lovely,Sweet,Small Fresh,Letters,Numbers,Text |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 41g |























