Wholesale Watch Zinc Alloy Acrylic Mirror Silicone Strap Round Dial Multifunction Waterproof Advanced Sense Casual Sports Fashion Light Luxury Style Universal
Wholesale Watch Zinc Alloy Acrylic Mirror Silicone Strap Round Dial Multifunction Waterproof Advanced Sense Casual Sports Fashion Light Luxury Style Universal
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 200g |
Original: $22.59
-65%$22.59
$7.91More Images
Wholesale Watch Zinc Alloy Acrylic Mirror Silicone Strap Round Dial Multifunction Waterproof Advanced Sense Casual Sports Fashion Light Luxury Style Universal
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 200g |























