
Wholesale Women's 925 Silver Cartoon Earrings Set With Resin Heart And Star Elements Electroplated
Wholesale Women's 925 Silver Cartoon Earrings Set With Resin Heart And Star Elements Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Star |
| Style | Cartoons,Characters |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.09
-65%$1.09
$0.38More Images





Wholesale Women's 925 Silver Cartoon Earrings Set With Resin Heart And Star Elements Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Star |
| Style | Cartoons,Characters |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Star |
| Style | Cartoons,Characters |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























