
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Inlaid With Pearls Fourleaf Clover And Flower Earrings
Wholesale Women's 925 Sterling Silver Inlaid With Pearls Fourleaf Clover And Flower Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 13g |
More Images




Wholesale Women's 925 Sterling Silver Inlaid With Pearls Fourleaf Clover And Flower Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 13g |























