
Wholesale Women's Alloy And Resin Inlaid Metal Earrings With Geometric Style And Electroplating Treatment
Wholesale Women's Alloy And Resin Inlaid Metal Earrings With Geometric Style And Electroplating Treatment
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images





Wholesale Women's Alloy And Resin Inlaid Metal Earrings With Geometric Style And Electroplating Treatment
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |























