
Wholesale Women's Alloy Beaded Clavicle Necklace With Geometric Pattern And Electroplated Retro Style
Wholesale Women's Alloy Beaded Clavicle Necklace With Geometric Pattern And Electroplated Retro Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images





Wholesale Women's Alloy Beaded Clavicle Necklace With Geometric Pattern And Electroplated Retro Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |























