
Wholesale Women's Alloy Electroplated Shell Pattern Starfish Petal Earrings With Zircon And Diamonds
Wholesale Women's Alloy Electroplated Shell Pattern Starfish Petal Earrings With Zircon And Diamonds
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Shell |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images




Wholesale Women's Alloy Electroplated Shell Pattern Starfish Petal Earrings With Zircon And Diamonds
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Shell |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Shell |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























