
Wholesale Women's Alloy Elephant Pattern Box Chain Sweater Chain With Ancient Silver Electroplating
Wholesale Women's Alloy Elephant Pattern Box Chain Sweater Chain With Ancient Silver Electroplating
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Alloy |
| Process | Electroplating |
| Style | Women's |
| Styling | Elephant |
| Weight | 32g |
More Images


Wholesale Women's Alloy Elephant Pattern Box Chain Sweater Chain With Ancient Silver Electroplating
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Alloy |
| Process | Electroplating |
| Style | Women's |
| Styling | Elephant |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Pendant Material | Alloy |
| Process | Electroplating |
| Style | Women's |
| Styling | Elephant |
| Weight | 32g |























