
Wholesale Women's Alloy Geometric Baking Varnish Goldplated Inlaid Artificial Gem And Semiprecious Stone Tassel Long Silver Needle Earrings
Wholesale Women's Alloy Geometric Baking Varnish Goldplated Inlaid Artificial Gem And Semiprecious Stone Tassel Long Silver Needle Earrings
| Inlaid Material | Gold-Plated Inlaid Artificial Gem,Semi-Precious Stone |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Daily Wear |
| Printed Logo | Ok |
| Style | Women's |
| Treatment Process | Baking Varnish |
| Weight | 200g |
Original: $2.28
-65%$2.28
$0.80More Images





Wholesale Women's Alloy Geometric Baking Varnish Goldplated Inlaid Artificial Gem And Semiprecious Stone Tassel Long Silver Needle Earrings
| Inlaid Material | Gold-Plated Inlaid Artificial Gem,Semi-Precious Stone |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Daily Wear |
| Printed Logo | Ok |
| Style | Women's |
| Treatment Process | Baking Varnish |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlaid Material | Gold-Plated Inlaid Artificial Gem,Semi-Precious Stone |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Daily Wear |
| Printed Logo | Ok |
| Style | Women's |
| Treatment Process | Baking Varnish |
| Weight | 200g |























