
Wholesale Women's Alloy Geometric Hoop Earrings With 925 Silver Needle And Electroplating
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $0.82
-65%$0.82
$0.29More Images






























































Wholesale Women's Alloy Geometric Hoop Earrings With 925 Silver Needle And Electroplating
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























