
Wholesale Women's Animal Style Alloy Electroplated Hollow Spiral Butterfly Stud Earrings
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 9g |
Original: $2.13
-65%$2.13
$0.75More Images




Wholesale Women's Animal Style Alloy Electroplated Hollow Spiral Butterfly Stud Earrings
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 9g |























