
Wholesale Women's Animal Style Ferris Wheel Heartshaped Devil's Eye Pendant Necklace And Bracelet Set In Stainless Steel Zircon Enamel Glaze And Titanium Steel With Electroplating
Wholesale Women's Animal Style Ferris Wheel Heartshaped Devil's Eye Pendant Necklace And Bracelet Set In Stainless Steel Zircon Enamel Glaze And Titanium Steel With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Animal |
| Weight | 30g |
More Images










Wholesale Women's Animal Style Ferris Wheel Heartshaped Devil's Eye Pendant Necklace And Bracelet Set In Stainless Steel Zircon Enamel Glaze And Titanium Steel With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Animal |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Animal |
| Weight | 30g |























