
Wholesale Women's Baroque Button Earrings Natural Freshwater Pearl 925 Sterling Silver Needle Oblate Shape
Wholesale Women's Baroque Button Earrings Natural Freshwater Pearl 925 Sterling Silver Needle Oblate Shape
| Inlay Material | Pearls |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Natural,Breeding Freshwater Pearls |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Baroque Button Earrings |
| Shape | Oblate |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $5.13
-65%$5.13
$1.80More Images












Wholesale Women's Baroque Button Earrings Natural Freshwater Pearl 925 Sterling Silver Needle Oblate Shape
| Inlay Material | Pearls |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Natural,Breeding Freshwater Pearls |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Baroque Button Earrings |
| Shape | Oblate |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlay Material | Pearls |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Pearl Classification | Natural,Breeding Freshwater Pearls |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Printed Logo | Yes |
| Product Name | Baroque Button Earrings |
| Shape | Oblate |
| Style | Minimalist |
| Weight | 5g |























