
Wholesale Women's Casual Minimalist Goldplated Stainless Steel Heart Pendant Snake Chain Necklace
Wholesale Women's Casual Minimalist Goldplated Stainless Steel Heart Pendant Snake Chain Necklace
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $2.29
-65%$2.29
$0.80More Images




Wholesale Women's Casual Minimalist Goldplated Stainless Steel Heart Pendant Snake Chain Necklace
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























