
Wholesale Women's Casual Quartz Wrist Watch With Alloy Case Pu Strap And Round Dial
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Casual |
| Weight | 50g |
Original: $2.07
-65%$2.07
$0.72More Images











Wholesale Women's Casual Quartz Wrist Watch With Alloy Case Pu Strap And Round Dial
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Casual |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Pu |
| Style | Casual |
| Weight | 50g |























