
Wholesale Women's Casual Style Multilayered Animal And Zodiac Pattern Alloy And Zinc Alloy Necklace With Electroplating
Wholesale Women's Casual Style Multilayered Animal And Zodiac Pattern Alloy And Zinc Alloy Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images















Wholesale Women's Casual Style Multilayered Animal And Zodiac Pattern Alloy And Zinc Alloy Necklace With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 29g |























