
Wholesale Women's Cold Style Jewelry Set With Butterfly Dragonfly Insect Patterns Bow Design Pendant And Clavicle Chain Made Of Titanium Steel Electroplated
Wholesale Women's Cold Style Jewelry Set With Butterfly Dragonfly Insect Patterns Bow Design Pendant And Clavicle Chain Made Of Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.08
-65%$3.08
$1.08More Images
















Wholesale Women's Cold Style Jewelry Set With Butterfly Dragonfly Insect Patterns Bow Design Pendant And Clavicle Chain Made Of Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























