
Wholesale Women's Colorful Zircon Stitching Copper Chain Necklace And Bracelet Set With Fish Eye Design Electroplated
Wholesale Women's Colorful Zircon Stitching Copper Chain Necklace And Bracelet Set With Fish Eye Design Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Product Type | Accessories |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Original: $4.29
-65%$4.29
$1.50More Images





Wholesale Women's Colorful Zircon Stitching Copper Chain Necklace And Bracelet Set With Fish Eye Design Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Product Type | Accessories |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Product Type | Accessories |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |























