
Wholesale Women's Copper Bow Heart Shape Open Ring Electroplated Hand Jewelry
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images






Wholesale Women's Copper Bow Heart Shape Open Ring Electroplated Hand Jewelry
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Bow |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Bow |
| Size | Opening Is Adjustable |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























