
Wholesale Women's Copper Earrings Set With Inlaid Zircon Heart And Geometric Patterns Joker Style
Wholesale Women's Copper Earrings Set With Inlaid Zircon Heart And Geometric Patterns Joker Style
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Joker,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Original: $5.04
-65%$5.04
$1.76More Images






Wholesale Women's Copper Earrings Set With Inlaid Zircon Heart And Geometric Patterns Joker Style
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Joker,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Style | Joker,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 10g |























