
Wholesale Women's Copper Flower Geometric Heart Shape Inlaid Zircon Earrings Set
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Geometric Type |
| Style | Japan And South Korea,Plant Flowers |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |
More Images





Wholesale Women's Copper Flower Geometric Heart Shape Inlaid Zircon Earrings Set
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Geometric Type |
| Style | Japan And South Korea,Plant Flowers |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Geometric Type |
| Style | Japan And South Korea,Plant Flowers |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |























