
Wholesale Women's Copper Fourleaf Clover Micropaved Zircon Inlaid Ring Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images





Wholesale Women's Copper Fourleaf Clover Micropaved Zircon Inlaid Ring Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |























