
Wholesale Women's Copper Geometric And Bow Pattern Diamond Set Highend Earrings With 925 Silver Ear Needles
Wholesale Women's Copper Geometric And Bow Pattern Diamond Set Highend Earrings With 925 Silver Ear Needles
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 49g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images






Wholesale Women's Copper Geometric And Bow Pattern Diamond Set Highend Earrings With 925 Silver Ear Needles
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 49g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Shape,Pattern |
| Weight | 49g |























