
Wholesale Women's Copper Inlaid Zircon Heart And Flower Style Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Flowers |
| Style | Small Fresh,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |
Original: $4.23
-65%$4.23
$1.48More Images




Wholesale Women's Copper Inlaid Zircon Heart And Flower Style Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Flowers |
| Style | Small Fresh,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Flowers |
| Style | Small Fresh,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |























