
Wholesale Women's Copper Inlaid Zircon Ocean Series Turtle Pendant Necklace Electroplated Animal Zodiac Stylish Fashion Versatile Clavicle Chain Jewelry
Wholesale Women's Copper Inlaid Zircon Ocean Series Turtle Pendant Necklace Electroplated Animal Zodiac Stylish Fashion Versatile Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 10g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images











Wholesale Women's Copper Inlaid Zircon Ocean Series Turtle Pendant Necklace Electroplated Animal Zodiac Stylish Fashion Versatile Clavicle Chain Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 10g |























