
Wholesale Women's Copper Minimalist Animal Butterfly Zirconia Inlay Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Minimalist,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images




Wholesale Women's Copper Minimalist Animal Butterfly Zirconia Inlay Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Minimalist,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Minimalist,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























