
Wholesale Women's Copper Ring Inlaid With Zirconia Snakeshaped Geometric Double Water Drop Design
Wholesale Women's Copper Ring Inlaid With Zirconia Snakeshaped Geometric Double Water Drop Design
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $2.80
-65%$2.80
$0.98More Images








Wholesale Women's Copper Ring Inlaid With Zirconia Snakeshaped Geometric Double Water Drop Design
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 5g |























