
Wholesale Women's Copper Zircon Electroplated Flower Star Pattern Bracelet Jewelry
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet,Anniversary Celebration |
| Pattern | Flowers,Star |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $2.73
-65%$2.73
$0.96More Images





Wholesale Women's Copper Zircon Electroplated Flower Star Pattern Bracelet Jewelry
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet,Anniversary Celebration |
| Pattern | Flowers,Star |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Fresh And Sweet,Anniversary Celebration |
| Pattern | Flowers,Star |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























