🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Creamy Sweet Style Lemon Shaped Copper Electroplated Pendant Necklace With Regular Chain
Wholesale Women's Creamy Sweet Style Lemon Shaped Copper Electroplated Pendant Necklace With Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Lemon |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
$1.32
Original: $3.78
-65%Wholesale Women's Creamy Sweet Style Lemon Shaped Copper Electroplated Pendant Necklace With Regular Chain—
$3.78
$1.32More Images





Wholesale Women's Creamy Sweet Style Lemon Shaped Copper Electroplated Pendant Necklace With Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Lemon |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Lemon |
| Style | Creamy Sweet Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |



