🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Women's Jewelry Cherry Shape Copper O Word Chain Necklace With Colored Diamonds Electroplating And Mixed Gemstone Setting
Women's Jewelry Cherry Shape Copper O Word Chain Necklace With Colored Diamonds Electroplating And Mixed Gemstone Setting
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 8g |
Select Color
From $0.39
Original: $1.10
-65%Women's Jewelry Cherry Shape Copper O Word Chain Necklace With Colored Diamonds Electroplating And Mixed Gemstone Setting—
$1.10
$0.39More Images






Women's Jewelry Cherry Shape Copper O Word Chain Necklace With Colored Diamonds Electroplating And Mixed Gemstone Setting
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 8g |



