
Wholesale Women's Cute Animal Series Copper Ring With Cat Claw And Cat Footprints Electroplated
Wholesale Women's Cute Animal Series Copper Ring With Cat Claw And Cat Footprints Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Animal,Zodiac |
| Style | Cute,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.50
-65%$1.50
$0.52More Images




Wholesale Women's Cute Animal Series Copper Ring With Cat Claw And Cat Footprints Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Animal,Zodiac |
| Style | Cute,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Animal,Zodiac |
| Style | Cute,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























