
Wholesale Women's Electroplated Environmentally Friendly Copper Animal Shape Manta Ray Open Ring Accessories
Wholesale Women's Electroplated Environmentally Friendly Copper Animal Shape Manta Ray Open Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal |
| Style | Western Style,Animal |
| Weight | 4g |
Original: $1.23
-65%$1.23
$0.43More Images








Wholesale Women's Electroplated Environmentally Friendly Copper Animal Shape Manta Ray Open Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal |
| Style | Western Style,Animal |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal |
| Style | Western Style,Animal |
| Weight | 4g |























