
Wholesale Women's Electroplated Star Shape Resin Starfish Necklace With Regular Chain Vacation Style
Wholesale Women's Electroplated Star Shape Resin Starfish Necklace With Regular Chain Vacation Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 11g |
More Images








Wholesale Women's Electroplated Star Shape Resin Starfish Necklace With Regular Chain Vacation Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 11g |























