
Wholesale Women's Fashion Alloy Animal Zodiac Geometric Necklace Electroplated Rope Style
| Chain Style | Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 80g |
Original: $3.49
-65%$3.49
$1.22More Images




Wholesale Women's Fashion Alloy Animal Zodiac Geometric Necklace Electroplated Rope Style
| Chain Style | Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 80g |























