
Wholesale Women's Fashion Elegant Moissanite 925 Sterling Silver Bow Tie Earrings With Diamond Design
Wholesale Women's Fashion Elegant Moissanite 925 Sterling Silver Bow Tie Earrings With Diamond Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $22.54
-65%$22.54
$7.89More Images



Wholesale Women's Fashion Elegant Moissanite 925 Sterling Silver Bow Tie Earrings With Diamond Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Main Drill | Moissanite |
| Material | Moissanite,925 Silver (White Gold) |
| Non Allergenic Protection | Rhodium Gold,White Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























