
Wholesale Women's Fashion Flowershaped Tulip Pendant Necklace With Electroplated Titanium Steel And O Word Chain
Wholesale Women's Fashion Flowershaped Tulip Pendant Necklace With Electroplated Titanium Steel And O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Name | Tulip Necklace |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 9g |
Original: $3.65
-65%$3.65
$1.28More Images
















Wholesale Women's Fashion Flowershaped Tulip Pendant Necklace With Electroplated Titanium Steel And O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Name | Tulip Necklace |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Name | Tulip Necklace |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 9g |























